czgb
depl
Skipasy zdarma

Ubytování Špindlerův Mlýn...

Ubytování Špindlerův Mlýn - Pension POHODA se nachází v údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně, v jednom z nejkrásnějších míst  Krkonoš.  Útulně a stylově zařízený pension je vhodný pro "pohodovou" rodinnou dovolenou.

Ubytování a pokoje

Pension Špindlerův Mlýn 

Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, u některých možnost  přistýlky. Vybavení pokojů:  sprcha, WC, TV SAT, WiFi free.  Snídaně jsou podávány formou bufetu ve stylové jídelně, která je využívána i pro večerní posezení. Nabízíme také pivo, víno, kávu, alko a nealko nápoje. K dispozici je lyžárna včetně elektrického vysoušeče lyžařských bot. V pensionu není povoleno vlastní vaření.

Wellness

Hostům je k dispozici sauna a masáže (za poplatek, nutná rezervace).

Poloha pensionu

Pension Špindlerův Mlýn "Pohoda" se nachází v 200 m od  Skiresortu „STOH“. Nedaleko je také Skiareál Svatý Petr. Tam, ale i do jiných částí Špindlerova Mlýna Vás dopraví Skibus, který jezdí zdarma a zastávka je přímo u našeho pensionu.

Dovolená nejen v zimě

V letních měsících můžete využít otevřeného ohniště a ke slunění velkou terasu s krásným výhledem na okolní přírodu. Rádi Vám zajistíme zapůjčení horských kol, elektrokol nebo koloběžek. Naši hosté obdrží 10% slevu u společnosti "Yellow point" na sportovní a adrenalinové vyžití.

Pobyt ve Špindlerově Mlýně

Pobyt ve Špindlerově Mlýně je příjemný nejen zimě, ale i v létě nabízí Špindlerův Mlýn vyžití. Kromě krásné přírody, která zve k turistice. Velmi populární je několik cyklistických tras. Můžete využít i tenisové kurty, minigolf, letní bobovou dráhu, squash, bowling, bazény s vodními atrakcemi a známý aqua park Špindlerův Mlýn. Ve Špindlerově Mlýně se určitě nebudete nudit.

Domácí zvířata nejsou povolena

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ubytování Špindlerův Mlýn -  Pension Pohoda

Ski resort "STOH" jen 200 m od pensionu

Stylově zařízený pension

Útulné a pohodlné pokoje

Vlastní sauna, masáže

booking
booking_2018
Pension Pohoda v Špindlerově Mlýně hodnocení